Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

Участь у дибатній лізі від @setup.go

На цих вихідних студенти нашого університету прийняли участь у дибатній лізі від @setup.go командою @ivan._.moskalenko та @ragnar_el_hard(Андрія Токара).

Іван Москаленко : Вони поділились своїми враженнями та емоціями: То просто незабутній як досвід так і емоції купа нестандартних та унікальних крутих людей.

Хоч дебатували перший раз, вдалось дійти до фіналу та поборотись за титул переможців, та недостатньо огранили ми свої навички, щоб вирвати перемогу.

Дебати, не тільки те, що демонструється в новинах та передвиборчих промовах. Це в одночас мистецтво, спорт, спілкування, інтуїція та унікальність.

Андрій Токар : Дебати - дали мені стимул до розвитку. Я побачив, що ведення дебатів вдосконалює в тобі не лише навички переконувати і аргументувати, але й доводити свою думку навчитися думати і запам'ятовувати !

Це добре не лише на дебатах але в повсякденному житті. Такі заходи спонукають розвиватися і рухатися вперед.

 
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ

Співпраця зі стейкхолдерами

Детальніше >>
 
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>
 
10 травня 2024 року студенти Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ мали чудову можливість відвідати компанію молодих та цілковито захоплених своєю справою фахівців BeeStar-Technology, все для бджільництва !

Детальніше >>
 
8 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ було проведено круглий стіл на тему: "Соціально-економічні особливості розвитку регіону в умовах воєнного стану"

Детальніше >>
 
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості.

У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону.

Детальніше >>
 
6 травня 2024 року у Вінницькому навчально-науковому інституті економіки Західноукраїнського національного університету розпочались дні спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>