Договір про співпрацю |
Сьогодні відбулося підписання договору про співпрацю між Вінницьким навчально-науковим інститутом економіки ЗУНУ та Комунальним закладом «Вінницький ліцей № 18». Документ підписали відповідно директор ВННІЕ ЗУНУ Борис Погріщук і директорка Комунального закладу Катерина Поджаренко. Під час зустрічі було домовлено про реалізацію у поточному навчальному році заходів просвітницького характеру. ![]() ![]() ![]() ![]() |
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ |
Співпраця зі стейкхолдерами |
Детальніше >> |
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості. |
У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |