Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування ВННІЕ ЗУНУ

Ідея соборності була й залишається базовою національною цінністю українського народу. А нині вона є основною передумовою успіху нашого спротиву зовнішній агресії.

Сьогодні к.е.н., доцентом кафедри фінансів, банківської справи та страхування Мирончук Вікторією Михайлівною було проведено тематичну виховну годину, присвячену важливому моменту історичного минулого - Дню Соборності України. До виховної години долучились усі бажаючі студенти ВННІЕ ЗУНУ та їх куратори.

Під час виховної години, у колі ветеранів, які вже сьогодні продовжують боротьбу за національні цінності, обговорювалися історичні передумови проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки України в одну державу та нинішню боротьбу проти російської агресії, як віхи єдиного процесу боротьби за незалежність України.


 
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ

Співпраця зі стейкхолдерами

Детальніше >>
 
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>
 
10 травня 2024 року студенти Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ мали чудову можливість відвідати компанію молодих та цілковито захоплених своєю справою фахівців BeeStar-Technology, все для бджільництва !

Детальніше >>
 
8 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ було проведено круглий стіл на тему: "Соціально-економічні особливості розвитку регіону в умовах воєнного стану"

Детальніше >>
 
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості.

У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону.

Детальніше >>
 
6 травня 2024 року у Вінницькому навчально-науковому інституті економіки Західноукраїнського національного університету розпочались дні спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>