Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

Демоверсії НМТ вже у доступі:

Демоверсії НМТ вже у доступі: перевір набуті знання!

Ти випускник? Готуєшся до написання НМТ з історії України, математики та української мови? Тоді не гай часу, адже український центр оцінювання якості освіти опублікував демонстраційні варіанти завдань національного мультипредметного тесту.

У вас є можливість ознайомитися з форматом тестування заздалегідь, перевірити набуті знання та бути впевненими у своїх силах.

Тести розміщено в спеціальному онлайн-середовищі Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти. Інтерфейс запропонованого тестувальника відрізняється від того, який буде на реальному НМТ, однак за структурою, типами завдань, тривалістю їх виконання демоваріант аналогічний до вступного тесту.

Як під час проходження демонстраційного НМТ, так і на реальному екзамені ви зможете вибирати послідовність виконання завдань, за потреби повертатися до того чи іншого питання, змінювати варіант відповіді. Після завершення роботи ви отримаєте результат тестування з обраного предмета. Якщо ж у вас наразі повільний інтернет або немає змоги працювати упродовж 60 хвилин за комп’ютером, планшетом чи телефоном, тоді завантажте файл на свій пристрій, виконайте завдання і звірте свої відповіді із правильними.

Демоверсія НМТ з історії України: https://lv.testportal.gov.ua/test.hist/

Математика: https://lv.testportal.gov.ua/demotest.math/

Українська мова: https://lv.testportal.gov.ua/demotest.ukrainian/

 
Зустріч з стейкхолдерами: ТОВ "ІНЖЕНЕРНО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР "ЕНЕРГООБЛІК"

Детальніше >>
 
Відзнака студентів ВННІЕ ЗУНУ від Вінницької міської ради та Вінницької обласної військової адміністрації.

Детальніше >>
 
Студенти-економісти Вінницького навчально-наукового інституту економіки Західноукраїнського національного університету – переможці конкурсу студентських наукових робіт «Формування концепції економічного розвитку окремих територій субрегіонального рівня»

Детальніше >>
 
Зустріч зі стейкхолдерами кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>
 
Плетемо ДіДуха і молимось за Перемогу!

Детальніше >>
 
У ВННІЕ ЗУНУ відбулась урочиста та одночасно інформативна зустріч здобувачів ІІІ-ІV курсів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» з потенційними роботодавцями.

Детальніше >>