Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

Святковий концерт

8 жовтня правознавці відзначають День юриста України – професійне свято всіх, хто пов’язаний із захистом прав і свобод громадян України. В історії цивілізації професія юриста є однією з найдавніших та найпрестижніших і вже багато років поспіль не втрачає своєї актуальності.

Роль юриста в правовій державі неоціненна. Невід’ємним елементом демократичної та правової держави має бути розвинене громадянське суспільство, де фахівці з юридичною освітою становлять основу кадрового забезпечення в процесі розбудови такої держави. Саме на представників юридичної професії покладена відповідальна місія у розбудові правової держави та формуванні інститутів громадянського суспільства, забезпеченні прав та законних інтересів громадян, підвищенні їх правової свідомості і правової культури, забезпеченні громадського правопорядку.

На сьогоднішній день юристи працюють абсолютно у всіх сферах діяльності людини. Вони захищають права усіх верств населення. День юриста України відзначають в кожній державній структурі, комерційних установах , навчальних закладах – скрізь, де працюють юристи. Усіх юристів, колег, наших випускників та майбутніх фахівців зі святом. Бажаємо професійних успіхів, міцного здоров’я, благополуччя та удачі!

Гідне підведення підсумків проведення тижня спеціальності «Право» з нагоди професійного свята Дня юриста у Вінницькому навчально-науковому інституті економіки Західноукраїнського національного університету та Вінницькому коледжі економіки та підприємництва Західноукраїнського національного університету.