Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

«Де логіка?»

6 жовтня 2021 року о 10.00 у Вінницькому навчально-науковому інституті економіки Західноукраїнського національного університету відбувся інтелектуальний розважальний турнір «Де логіка?», який був організований з нагоди професійного свята Дня юриста.

В турнірі взяли участь команди ВННІЕ ЗУНУ, ВФКЕП ЗУНУ, КЗ ЗОШ І-ІІІ ступенів № 18 ВМР, ВСП «ТПФК ВНАУ», ВВПУ ДПО.

Основною метою проведення турніру є створення умов для реалізації та розвитку креативних здібностей учасників. Учасники вирішували захоплюючі інтелектуальні завдання, що були спрямовані на демонстрацію аналітичного, критичного та логічного мислення, що є визнаними навчальними правничими компетентностями сучасного юриста.

Дякуємо всім командам за активну участь у проведенні турніру.


 
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ

Співпраця зі стейкхолдерами

Детальніше >>
 
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>
 
10 травня 2024 року студенти Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ мали чудову можливість відвідати компанію молодих та цілковито захоплених своєю справою фахівців BeeStar-Technology, все для бджільництва !

Детальніше >>
 
8 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ було проведено круглий стіл на тему: "Соціально-економічні особливості розвитку регіону в умовах воєнного стану"

Детальніше >>
 
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості.

У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону.

Детальніше >>
 
6 травня 2024 року у Вінницькому навчально-науковому інституті економіки Західноукраїнського національного університету розпочались дні спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>