Поїздка до Карпат |
Першокурсники ВННІЕ ЗУНУ подорожували до Карпат. Впродовж двох днів студенти мали можливість прогулятися осіннім лісом до водоспаду Гук, познайомитися із гуцульськими традиціями на Арт-ґруні «Полонина Перці», відвідати гірськолижний курорт «Буковель», проїхатися на джипах по гірським дорогам. Сподіваємось, що приємні спогади залишаться з ними надовго. |
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ |
Співпраця зі стейкхолдерами |
Детальніше >> |
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості. |
У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |