Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

Дуальна освіта

З 25-го січня по 19 лютого 2021 року у рамках впровадженням елементів дуальної освіти у навчальний процес та співпраці з ТОВ "Мастер:Стрім" студенти кафедри економіки, обліку та оподаткування прослухали серію вебінарів-практикумів по роботі з програмними продуктами лінійки MASTER.

Студенти кафедри 2-4 курсів спілкувались з бізнес-тренерами компанії ТОВ "Мастер:Стрім" Гупало Любов'ю та Смірновим Анатолієм.

У ході зустрічей була можливість ознайомитись з першими кроками у роботі з програмним продуктом MASTER:Бухгалтерія , прослідкувати основні етапи роботи, методи завантаження початкових даних, ознайомитись з процесом документообігу та формування звітності.

У ході спілкування з бізнес-тренером з продажів Анатолієм Смірновим було піднято такі питання:

1. Історія фірми-розробника вітчизняного програмного продукту для ведення бухгалтерського обліку.

2. Переваги програмних продуктів "MASTER"

2.Вимоги ринку праці до фахівця з обліку, зокрема, у сфері інформаційних технологій.

Кафедра економіки, обліку та оподаткування Вінницького навчально-наукового інститут економіки ЗУНУ вдячна за співпрацю фахівцям компанії за зустрічі та цікавий огляд програмного забезпечення від вітчизняного виробника.

Поглиблювати знання з інформаційних технологій в обліку та ближче знайомитись з програмним забезпеченням MASTER:Бухгалтерія, що безкоштовно надано компанією для навчальних цілей, студенти будуть у ході вивчення дисципліни "Інформаційні технології в обліку та оподаткуванні".


 
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ

Співпраця зі стейкхолдерами

Детальніше >>
 
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>
 
10 травня 2024 року студенти Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ мали чудову можливість відвідати компанію молодих та цілковито захоплених своєю справою фахівців BeeStar-Technology, все для бджільництва !

Детальніше >>
 
8 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ було проведено круглий стіл на тему: "Соціально-економічні особливості розвитку регіону в умовах воєнного стану"

Детальніше >>
 
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості.

У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону.

Детальніше >>
 
6 травня 2024 року у Вінницькому навчально-науковому інституті економіки Західноукраїнського національного університету розпочались дні спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>