Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

Дуальна освіта

З 25-го січня по 19 лютого 2021 року у рамках впровадженням елементів дуальної освіти у навчальний процес та співпраці з ТОВ "Мастер:Стрім" студенти кафедри економіки, обліку та оподаткування прослухали серію вебінарів-практикумів по роботі з програмними продуктами лінійки MASTER.

Студенти кафедри 2-4 курсів спілкувались з бізнес-тренерами компанії ТОВ "Мастер:Стрім" Гупало Любов'ю та Смірновим Анатолієм.

У ході зустрічей була можливість ознайомитись з першими кроками у роботі з програмним продуктом MASTER:Бухгалтерія , прослідкувати основні етапи роботи, методи завантаження початкових даних, ознайомитись з процесом документообігу та формування звітності.

У ході спілкування з бізнес-тренером з продажів Анатолієм Смірновим було піднято такі питання:

1. Історія фірми-розробника вітчизняного програмного продукту для ведення бухгалтерського обліку.

2. Переваги програмних продуктів "MASTER"

2.Вимоги ринку праці до фахівця з обліку, зокрема, у сфері інформаційних технологій.

Кафедра економіки, обліку та оподаткування Вінницького навчально-наукового інститут економіки ЗУНУ вдячна за співпрацю фахівцям компанії за зустрічі та цікавий огляд програмного забезпечення від вітчизняного виробника.

Поглиблювати знання з інформаційних технологій в обліку та ближче знайомитись з програмним забезпеченням MASTER:Бухгалтерія, що безкоштовно надано компанією для навчальних цілей, студенти будуть у ході вивчення дисципліни "Інформаційні технології в обліку та оподаткуванні".


 
ВННІЕ ЗУНУ НА СТОРІНКАХ ПРОФЕСІЙНИХ ВИДАНЬ

ВННІЕ ЗУНУ НА СТОРІНКАХ ПРОФЕСІЙНИХ

Детальніше >>
 
Громадська організація «Центурія» завітала до Вінницького навчально-наукового інституту економіки ЗУНУ та ВСП «Вінницького фахового коледжу економіки та підприємництва» ЗУНУ для проведення вишколу з тактичної медицини.

Детальніше >>
 
Випуск магістрів 2024

Випуск магістрів 2024

Детальніше >>
 
Навчальний візит здобувачів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» ВННІЕ ЗУНУ

Навчальний візит здобувачів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>
 
Зустріч зі стейкхолдерами кафедри фінансів, банківської справи та страхування

06 лютого 2024 року здобувачі спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Вінницького навчально-наукового інституту економіки

Детальніше >>
 
Зустріч зі стейкхолдерами

22 грудня 2023 року відбулася зустріч викладачів та студентів Кафедра економіки,

Детальніше >>