Випуск магістрів! |
Путівку у майбутнє отримали студенти-магістри Вінницького навчально-наукового інституту економіки ЗУНУ. Сьогодні з’явилася нова генерація дипломованих фахівців – людей, які здатні мислити критично, приймати об’єктивні, справедливі та гідні рішення. Гордістю цьогорічного свята став перший випуск магістрів спеціальності «Менеджмент закладів охорони здоров’я». Щиро вітаємо Вас! Впевнено можемо сказати, що за такий великий проміжок часу Ви стали по-справжньому «дітьми» великої родини Західноукраїнського національного університету. Ваші життєві стежини розійдуться, але ми впевнені, що неодноразово Ви згадуватиме рідний заклад вищої освіти, перший екзамен, хвилювання перед сесією, студентську закоханість. Щасти Вам, випускники Вінницького навчально-наукового інституту економіки! |
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ |
Співпраця зі стейкхолдерами |
Детальніше >> |
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості. |
У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |