Вінницькому навчально-науковому інституту економки 25 років! |
Вінницькому навчально-науковому інституту економки Західноукраїнського національного університету виповнилось 25 років! Вітаємо! З Днем народження! Нехай доля буде прихильна до ВНЗ, нехай життя завжди радує новими можливостями. Бажаємо багато гарних студентів і міцної дружби, великих успіхів і процвітання! З нагоди дня народження нашого університету відбулась урочиста Вчена рада. Від імені ректора доктора економічних наук, професора Андрія Ігоровича Крисоватого, директор ВННІЕ ЗУНУ доктор економічних наук, професор Борис Васильович Погріщук щиро привітав з ювілеєм та вручив колективу грамоти, відзнаки та подяки за сумлінну працю. |
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ |
Співпраця зі стейкхолдерами |
Детальніше >> |
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості. |
У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |