Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

Випуск магістрів 2020!

Путівку у майбутнє отримали студенти-магістри Вінницького навчально-наукового інституту економіки ТНЕУ. Сьогодні з’явилася нова генерація дипломованих фахівців – людей, які здатні мислити критично, приймати об’єктивні, справедливі та гідні рішення.

Першим до своїх студентів теплими словами привітань та настановами звернувся директор ВННІЕ ТНЕУ, доктор економічних наук, професор Погріщук Борис Васильович. «У цей радісний день щиросердечно вітаю вас з успішним завершенням навчання. Хай впевненість у собі стане запорукою успіху, додасть наснаги у копіткій життєвій праці. Саме від Ваших подальших дій залежатиме майбутнє нашої держави, її престиж та визнання на міжнародній арені», - зауважив Борис Васильович.

Настав хвилюючий момент – вручення довгоочікуваних дипломів ОКР «Магістр». Вибухові емоції – сльози радості і смутку водночас на очах викладачів та випускників, дзвінкий сміх та шепіт привітань наповнили увесь зал. Щиро вітаємо Вас! Впевнено можемо сказати, що за такий великий проміжок часу Ви стали по-справжньому «дітьми» великої родини Тернопільського національного економічного університету. Ваші життєві стежини розійдуться, але ми впевнені, що неодноразово Ви згадуватиме рідний заклад вищої освіти, перший екзамен, хвилювання перед сесією, студентську закоханість. Щасти Вам, випускники Вінницького навчально-наукового інституту економіки!


 
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ

Співпраця зі стейкхолдерами

Детальніше >>
 
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>
 
10 травня 2024 року студенти Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ мали чудову можливість відвідати компанію молодих та цілковито захоплених своєю справою фахівців BeeStar-Technology, все для бджільництва !

Детальніше >>
 
8 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ було проведено круглий стіл на тему: "Соціально-економічні особливості розвитку регіону в умовах воєнного стану"

Детальніше >>
 
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості.

У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону.

Детальніше >>
 
6 травня 2024 року у Вінницькому навчально-науковому інституті економіки Західноукраїнського національного університету розпочались дні спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>