Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

Пішохідна екскурсія Вінницею

Нещодавно першокурсники ВННІЕ ТНЕУ разом з викладачем українознавства , доцентом Творун С.О. здійснили пішохідну екскурсію Вінницею.

Екскурсоводами поряд з викладачем були і студенти. Про історію виникнення Вінниці розповів Мишук Ілля, про Вінницю адміністративний центр Брацлавсього воєводства та історію Вінницьких мурів – Гаврилюк Марія. Цікаву розповідь Сої Вікторії про оборону Вінниці Іваном Богуном прослухали біля пам’ятного знака на кручі над Бугом. З архітектурними шедеврами Григорія Артинова нас познайомила Нестеренко Анастасія. А ще ми довідались, що Вінниця за часів Директорії була столицею УНР і побачили пам’ятник її очільнику Симону Петлюрі. Біля пам’ятного знаку Небесній сотні та героям АТО у сквері, що по вулиці Оводова поблизу вежі вшанували хвилиною мовчання загиблих героїв сьогодення, поклонилися їх світлій пам’яті і біля Вишні з зірочками на Театральній площі.

Побачили і Вінницю в мініатюрі у парку Горького. Як жахливо дисонували красиві алеї з розповіддю Дяконюк Вікторії про тисячні поховання жертв більшовицького терору, які покояться у цьому парку і поряд на старому кладовищі. Там на місці колишніх могил також ростуть дерева, а поряд стоять пам’ятники Січовим Стрільцям і жертвам голодомору.

Завершилась екскурсія біля висотного адмін. будинку, який вінничани називають «Книжкою». Біля пам’ятника Василю Стусу, Котляр Христина розповіла про цікаві деталі особистого життя поета і про його одержиму боротьбу за свободу і волю України.

Обійшовши «Книжку» з іншого боку ми опинилися перед ляльковим театром і поринули у світ дитинства, роблячи селфі з цікавими скульптурами казкових персонажів, які розташовані поруч під відкритим небом. Ескурсія була незабутня. Дякуємо, Торун С. О., за можливість краще пізнати місто.


 
Підтримаймо петицію про присвоєння звання Героя України

Підтримаймо петицію про присвоєння звання Героя України

Детальніше >>
 
Демоверсії НМТ вже у доступі:

Демоверсії НМТ вже у доступі:

Детальніше >>
 
За чисте довкілля

Студенти та викладачі ВННІЕ та ВСП ВФКЕП ЗУНУ

Детальніше >>
 
Старт проєкту «Студії публічної дипломатії 5.0» ННІМВ ім. Б. Д. Гаврилишина

Старт проєкту «Студії публічної дипломатії 5.0»

Детальніше >>
 
День Соборності України-2023

до Дня Соборності України-2023

Детальніше >>
 
Договір про співпрацю

Сьогодні відбулося підписання договору про співпрацю

Детальніше >>