Фестиваль української пісні |
4 грудня відбувся довгоочікуваний І фестиваль української пісні «Меломанія UA», більше 30 номінантів серед яких гурти, квартети, дуети та ансамблі прийняли участь. Вокалісти представляли як авторські твори так і популярну українську музику. Конкурсанти представляли різні міста області серед яких були і професійні ансамблі та студенти які займаються вокалом не перший рік, боротьба за перемогу була важка. Наші заклади не могли оминути нагоди прийняти участь у фестивалі з такими сильними суперниками. Студентка І курсу Вінницького навчально – наукового інституту економіки Тернопільського національного економічного університету Клебан Вікторія виборола ІІ місце серед навчальних закладів ІV рівня акредитації. Студентка ІІІ курсу Вінницького коледжу економіки та підприємництва Тернопільського національного економічного університету Березок Ольга, зайняла ІІ місце серед навчальних закладів ІІ рівня акредитації. Щиро вітаємо дівчат, ви гордість наших навчальних закладів адміністрація та колектив ВННІЕ та ВКЕП ТНЕУ пишаються вами та бажають нових перемог! |
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ |
Співпраця зі стейкхолдерами |
Детальніше >> |
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості. |
У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |