Вітання з днем студента! |
Шановні студенти! Прийміть щирі привітання з Міжнародним днем студента. Це свято, безперечно, найулюбленіше не тільки серед студентів та викладачів, але й усіх, хто зберіг у душі почуття приналежності до славного студентського братства. Роки навчання – прекрасна пора творчих починань, отримання знань, започаткування дружби, планування майбутнього. Віримо, що все у вас вийде. Бажаємо, щоб ваше життя було насиченим і різноманітним. Нехай у ньому буде місце і для навчання, і для наукової діяльності, і для активної громадської роботи, і для відпочинку! Будьте здорові, щасливі, успішні! |
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ |
Співпраця зі стейкхолдерами |
Детальніше >> |
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості. |
У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |