Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

Ознайомча екскурсія зі студентами ВКЕП та ВННІЕ ТНЕУ Вінницького наукового – дослідного експертно –

8 листопада 2018 року у Вінницькому науково – дослідному експертно – криміналістичному центрі МВС України було проведено ознайомчу – пізнавальну екскурсію зі студентами - юристами ВКЕП та ВННІЕ ТНЕУ і викладачами кафедри ПРЕП к.ю.н. доцентом Світлак І. І. та викладачем Голотою Н. П. Студентам були продемонстровані основні напрямки діяльності експертів Вінницького НДЕКЦ, а саме:

роботу працівників сектору дактилоскопічних виділ досліджень та обліків на програмному комплексі АДІС «ДАКТО 2000»;

роботу працівників сектору технічних досліджень документів та почерку під час проведення почеркознавчої експертизи та технічної експертизи документів, а також показано колекцію підроблених грошових знаків та бланків документів;

роботу сектору дослідження зброї ( продемонстровано інформаційно – довідкову колекцію вогнепальної та холодної зброї, роботу автоматизованої балістичної індетифікаційної системи «ТАИС» та мікроскопу «Leісa» за допомогою якого проводиться порівняльне дослідження куль та гільз наданих на дослідження);

роботу судових експертів відділу дослідження матеріалів, речовин і виробів у лабораторії, продемонстровано методи дослідження наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів, які вилучаються на території Вінницької області;

робота експертів ДНК – лабораторії на сучасному обладнанні.

Мета проведення: профілактика та недопущення правопорушень серед молоді; ознайомлення з історією створення криміналістичної служби на теренах Вінниччини; ознайомлення з роботою судових експертів Вінницького НДЕКЦ. Під час відвідування лабораторії дослідження матеріалів, речовин та виробів правознавцям були продемонстровані досліджуванні зразки наркотичних засобів, доведення інформації щодо сутності такого зла, як наркоманії її наслідки та відсутність перспектив на подальше повноцінне життя.

Під час відвідування відділів біологічних видів дослідження було продемонстровано техніку, за допомогою якої виділяється ДНК людини та роз’яснено принципи біологічних видів досліджень.


 
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ

Співпраця зі стейкхолдерами

Детальніше >>
 
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>
 
10 травня 2024 року студенти Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ мали чудову можливість відвідати компанію молодих та цілковито захоплених своєю справою фахівців BeeStar-Technology, все для бджільництва !

Детальніше >>
 
8 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ було проведено круглий стіл на тему: "Соціально-економічні особливості розвитку регіону в умовах воєнного стану"

Детальніше >>
 
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості.

У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону.

Детальніше >>
 
6 травня 2024 року у Вінницькому навчально-науковому інституті економіки Західноукраїнського національного університету розпочались дні спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>