Екскурсія до банку |
23 жовтня студенти ІІІ курсу спеціальності фінанси ознайомились зі специфікою роботи колл центру Укрсиббанку. Екскурсію по відділенні провела менеджер Тетяна, яка розповіла студентам про специфіку роботи в центрі, про всі переваги, провела приміщеннями де працівники відпочивають. Було задано безліч запитань, на які Тетяна цікаво надавала відповіді. Також нашим студентам була запропонована робота в банку. |
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ |
Співпраця зі стейкхолдерами |
Детальніше >> |
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості. |
У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |