Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

Екскурсія студентів спеціальності «ПРАВО» до Вінницької виправної колонії №86

Відповідно до вимог ст.24 Кримінального виконаного кодексу України, 12 жовтня 2018 року державну установу «Вінницька установа виконання покарань (№1) відвідали викладач Голота Наталія Петрівна та студенти Вінницького навчально – наукового інституту економіки ТНЕУ , з метою закріплення теоретичних знань та практичних навичок з дисципліни «Кримінальне – виконавче право».

Після оформлення відповідних документів, у супроводі працівників установи, які забезпечували особисту безпеку, учасники заходу відвідали службове приміщення відділу по контролю виконання судових рішень установи. Начальник підрозділу , майор внутрішньої служби Коломієць О. Г. розповіла студентам про порядок приймання ув’язнених та засуджених до установи, їх облік , переміщення під вартою, звільнення установи та інші питання, пов’язані з виконанням вироків судів та інших судових рішень. Після проведення ознайомлення з правовими підставами утримання в установі, у супроводі працівників установи, студенти відвідали приміщення відділення засуджених по господарчому обслуговуванню установи та дільницею де утримуються неповнолітні ув’язненні.

Оглянувши облаштування приміщень для засуджених та ув’язнених ( житлові приміщення, об’єкти комунально – побутового використання, виховні кімнати), виконуючий обов’язки заступника начальника установи із соціально – виховної та психологічної роботи майор внутрішньої служби Коцяк І. О. довів студентам історико – пізнавальну інформацію щодо створення установи та її діяльності до сьогодення , а також провів лекцію , в ході якої студентам доведено та роз’яснено:

- мету та завдання кримінально – виконавчого покарання засудженими;

- особливості утримання в установі ув’язаних та відбування кримінального покарання засудженими;

- порядок організації та проведення соціально – виховної роботи, корисної зайнятості засуджених та їх комунально – побутового забезпечення.


 
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ

Співпраця зі стейкхолдерами

Детальніше >>
 
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>
 
10 травня 2024 року студенти Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ мали чудову можливість відвідати компанію молодих та цілковито захоплених своєю справою фахівців BeeStar-Technology, все для бджільництва !

Детальніше >>
 
8 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ було проведено круглий стіл на тему: "Соціально-економічні особливості розвитку регіону в умовах воєнного стану"

Детальніше >>
 
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості.

У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону.

Детальніше >>
 
6 травня 2024 року у Вінницькому навчально-науковому інституті економіки Західноукраїнського національного університету розпочались дні спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>