Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

Круглий стіл «Молодь проти сімейного насильства: юридичний та соціально-психологічний аспекти»

9 жовтня у Вінницькому навчально-науковому інституті економіки Тернопільського національного економічного університету був проведений науково-практичний круглий стіл «Молодь проти сімейного насильства: юридичний та соціально-психологічний аспекти» за участю голови Вінницького міського суду Вінницької області А. В. Михайленк, провідних фахівців Національної поліції України, територіального управління юстиції, соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, правозахисників, сімейних психологів, громадських організацій Вінницької області, викладачів та студентів спеціальності «Право» ВННЕІ та ВКЕП ТНЕУ.

Свобода від насильства – основне право людини. Масштаби домашнього насильства (фізичні напади, переслідування, сексуальні домагання та інші прояви насильства) сьогодні важко оцінити реально через брак фактичних даних, оскільки збір інформації проводиться лише щодо насильства в сім’ї, а ці цифри щороку збільшуються. Слід також констатувати доволі показовий характер офіційних статистичних даних, адже насильство є латентним явищем, факт якого в більшості випадків приховується.

Метою проведення круглого столу стало - обговорення поточної ситуації з поширення явищ сімейного насильства та інших видів гендерно зумовленого насильства в Україні, аналіз нового законодавства з протидії домашньому насильству, а також бачення молоддю (студентами та майбутніми юристами) цієї проблеми та шляхів її вирішення, що сприятиме ефективній оцінці потенційних ризиків для постраждалих від насильства та запобіганню домашньому насильству в майбутньому. Окрім того, отримання корисної інформації про діяльність громадянського суспільства в цій сфері, «гарячих ліній» та служб, особливо на рівні Вінницької області, відпрацювання алгоритму дій у випадку насильства є надзвичайно важливим для підростаючого покоління, які в майбутньому створять свої сім'ї та стануть батьками.


 
Науково-методична конференція професорсько-викладацького складу ВННІЕ ТНЕУ

18.06.2019р. відбулась науково-методична конференція

Детальніше >>
 
Кидай мишку-бери книжку
Бібліотека запрошує до перегляду нових надходжень.
Детальніше >>
 
Вінницька Студентська весна 2019

Днями у Вінниці в межах проведення Дня Європи

Детальніше >>
 
Психологічний інтенсив

Кафедрою фінансів, банківської справи

Детальніше >>
 
Містер і Міс Фінанси – 2019

У Вінницькому навчально-науковому інституті економіки

Детальніше >>
 
Воркшоп «Фінансова грамотність − запорука успіху»

У рамках проведення тижня спеціальності

Детальніше >>