З Днем працівників освіти, шановні викладачі! |
Від усього серця бажаємо вам ніколи не сумніватися в шляхетності і суспільній важливості своєї праці. Особлива вдячність вам, за педагогічний талант і любов до студентів. Скільки сил, терпіння вкладаєте ви у своїх вихованців, допомагаєте їм опанувати знаннями, засмучуєтеся і радієте разом з ними. Зичимо всім вам міцного здоров’я та добробуту, життєвої наснаги, миру і злагоди! З повагою колектив бібліотеки.
|
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ |
Співпраця зі стейкхолдерами |
Детальніше >> |
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості. |
У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |