Мужність та звитяга у військово-патріотичному таборі |
Ось і закінчилась «Студентська ліга 2018», останнім вирішальним випробуванням був «Військово – патріотичний табір», де студенти змогли проявити свою майстерність та силу. Це змагання є найулюбленішим серед молодих людей, адже вони приймають участь у спортивних випробуваннях, проживають у палатках, харчуються в імпровізованій польовій кухні. Що може бути цікавішим? Одним із змагань було перетягування канату, де студенти ВННІЕ та ВКЕП ТНЕУ зайняли перше місце. Ще потрібно було вміти надати першу медичну допомогу, та знати будову зброї. По закінченню усіх випробувань учасники були нагородженні медалями та грамотами. Студенти ВННІЕ ТНЕУ зайняли ІІ місце серед вищих навчальних закладів Вінниці. А студенти ВКЕП ТНЕУ зайняли І серед коледжів. Щасливі що отримали перемогу, приємно виснажені та з нагородами студенти повернулись у свої домівки. Від імені адміністрації інституту та коледжу висловлюємо подяку усім студентам за гарний результат та гідне представлення наших навчальних закладів, бажаємо наснаги та нових перемог! |
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ |
Співпраця зі стейкхолдерами |
Детальніше >> |
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості. |
У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |