Студенти ВННІЕ ТНЕУ у Вінницькому центрі розвитку місцевого самоврядування |
Студенти Вінницького навчально-наукового інституту економіки ТНЕУ за запрошенням Вінницького Центру Розвитку Місцевого Самоврядування провели Світове кафе - "Моє майбутнє у нових громадах". Студенти - майбутні фінансисти, економісти, юристи, обліковці та податківці у форматі діалогу спробували замислитись над суттю реформ та змін в країні. Директор центру Олег Левченко ознайомив молодь із місією ВЦРМС та Програми "U-LEAD з Європою". З учасниками світового кафе за кавою та смаколиками поспілкувались експерти – Віталій Швець, Людмила Васильєва, а також юрисконсульт Центру Людмила Гурба. Українська молодь вкотре довела - вона талановита і розумна, відповіді студентів ВННІЕ ТНЕУ на запитання світового кафе - це реалістичні думки та слушні ідеї! Вінницький центр розвитку місцевого самоврядування висловлює вдячність викладачам та студентам Вінницького навчально-наукового інституту економіки ТНЕУ і запрошує молодь до співпраці. |
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ |
Співпраця зі стейкхолдерами |
Детальніше >> |
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості. |
У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |