Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

Тиждень фінансиста

13 – 16 листопада 2017 року відбулося свято кафедри фінансів і кредиту ВКЕП ТНЕУ та ВННІЕ ТНЕУ, в рамках якого було проведено багато різноманітних заходів.

Святкування тижня розпочалось 13 листопада, був проведений науковий диспут «Феномен крептовалюти». Що таке криптовалюта: платіжний засіб, цифрова валюта або товар? Чому вона так зросла в ціні? Це нові віртуальні гроші чи це чергова фінансова афера? Відповіді на ці питання з’ясовували дві команди студентів 4 курсу. Одна команда відстоювала позицію «за» подальше користування криптовалют в світі. А друга команда відстоювала позицію «проти» подальшого запровадження крипто валют. Виступили д.е.н., доцент Г.Б. Погріщук та к.е.н., доцент В.М. Мирончук, які подякували усім доповідачам, студентам та викладачам за активне обговорення тематики наукового диспуту.

14 листопада в межах Тижня фінансиста для студентів фінансового відділення Вінницького технічного коледжу викладачами кафедри фінансів і кредиту було проведено воркшоп «Фінансова грамотність» - колективний навчальний захід, учасники якого отримали нові знання та навички в процесі динамічної групової роботи. У ході воркшопу студенти, що об’єдналися у 10 груп, вирішували різноманітні фінансово-логічні завдання, які навчили поєднувати їх фінансові знання, навики та фінансову поведінку задля прийняття грамотних фінансових рішень. За результатами воркшопу всі його учасники отримали цікавий досвід групового вирішення поставлених завдань і приємні подарунки.

15 листопада студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» ВННІЕ ТНЕУ разом із своїми викладачами відвідали Управління Пенсійного фонду України в місті Вінниці.

Під час цієї зустрічі начальник Управління Пенсійного фонду України в м. Вінниці, а саме Лоба Алла Петрівна поінформувала студентів про діючу пенсійну систему, ознайомила із стратегією модернізації та розвитку Пенсійного фонду України, яка передбачає забезпечення європейських стандартів функціонування та надання послуг, зміцнення фінансової стабільності, підвищення прозорості діяльності цього органу виконавчої влади.

Заступник начальника управління Пенсійного фонду України в м. Вінниці Котяк Тетяна Олександрівна, а також начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Франкевич Євгеній Андрійович розповіли про особливості технологічних процесів призначення та виплати пенсій на основі електронних пенсійних справ, а також можливості дистанційного обслуговування громадян шляхом використання Веб-порталу Пенсійного фонду України.

По завершенню зустрічі фахівці управління Пенсійного фонду України в м. Вінниці надали інформацію студентам щодо подальшого працевлаштуванням в органах Фонду.

А завершенням святкового тижня був гала-концерт, під час якого студенти продемонстрували свої творчі здібності, акторську діяльність та мистецькі таланти.

Усі присутні на заході отримали вилучене задоволення від дійства, яке підтвердило, що «студенти-фінансисти» вміють не лише навчатися, а й весело та цікаво проводити час!


 
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ

Співпраця зі стейкхолдерами

Детальніше >>
 
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>
 
10 травня 2024 року студенти Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ мали чудову можливість відвідати компанію молодих та цілковито захоплених своєю справою фахівців BeeStar-Technology, все для бджільництва !

Детальніше >>
 
8 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ було проведено круглий стіл на тему: "Соціально-економічні особливості розвитку регіону в умовах воєнного стану"

Детальніше >>
 
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості.

У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону.

Детальніше >>
 
6 травня 2024 року у Вінницькому навчально-науковому інституті економіки Західноукраїнського національного університету розпочались дні спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>