Вивчаємо українознавство у краєзнавчому музеї |
Говорять, якщо є бажання зробити щось корисне для себе і людей, яких любиш, і не знаєш з чого почати, то слід відвідати музей. Так і зробили. З дозволу керівництва ВННІЕ ТНЕУ та згідно великого бажання студентів першокурсників два практичних заняття з українознавства провели у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї. |
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ |
Співпраця зі стейкхолдерами |
Детальніше >> |
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості. |
У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |