Міжнародний день миру! |
Напередодні Міжнародного дня миру – 20 вересня 2017 року, громадська організація «Вінницька обласна Рада жінок України» провела соціальну акцію на підтримку миру у м. Вінниці, до якої долучилися і студенти ВННІЕ та ВКЕП ТНЕУ. Усі учасники запускали в небо білих голубів Миру, білі, жовті та блакитні кульки, запалювали і викладали лампадками речення «МИР УКРАЇНІ». Дякуємо усім нашим студентам, які підтвердили відданість України ідеалам миру. |
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ |
Співпраця зі стейкхолдерами |
Детальніше >> |
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості. |
У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |