Вінницька студентська весна 2017 |
Днями у Вінниці в межах проведення Дня Європи в Україні відбувся найчисельніший студентській фестиваль «Вінницька Студентська весна 2016». Особливістю проведення у цьому році стало те, що фестиваль відбувся на відкритій професійній сцені на Європейській площі міста під девізом «Європа починається з мене». Стартував День Європи у Вінниці традиційно на майдані Незалежності з урочистої церемонії відкриття святкових заходів. Після цього на сцені біля міської ради розпочався концерт класичної музики. Талановита та активна молодь привітала святковим парадом вінничан, гостей з Європи та офіційні делегації, що прибули до Вінниці. Після завершення офіційного відкриття спільним парадом студентство разом з вінничанами та гостями міста виконали Гімн України та взяли участь у флешмобі «Україна – молода європейська країна». Команди ВННІЕ та ВКЕП ТНЕУ також прийняли участь у фестивалі та гідно представили свої навчальні заклади. Наші студенти продемонстрували свою неповторність, талановитість та багатогранність. Також кожен бажаючий мав можливість ознайомитись з презентацією навчальних закладів міста на виставці «Європейська освіта». |
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ |
Співпраця зі стейкхолдерами |
Детальніше >> |
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості. |
У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |