Майстер-клас з написання великодніх писанок! |
Напередодні одного з найбільших християнських свят – Воскресіння Христового , 29-го березня для студентів ВННІЕ та ВКЕП було організовано та проведено майстер-клас по виготовленню писанок. Даний захід було організовано під керівництвом кандидата історичних наук, доцента Творун Світлани Олександрівни, яка розповіла всім присутнім історію виникнення мистецтва виготовлення писанки, поділилася секретами розпису та значеннями різних символів на великодньому яйці. А для того, щоб створити атмосферу давнини, студенти та викладачі були одягнені у вишиванки – це неодмінний атрибут свята. Процес розпису писанок захопив всю студентську аудиторію. Кожен учасник створював свою писанку, вкладаючи в неї знання, своє бачення світлого і великого свята Пасха. Кожен студент за допомогою воску, писачка і фарби власноруч виготовив по дві писанки. Будемо сподіватися, що здобуті знання і навички спонукатимуть учасників заходу писати писанки самостійно, продовжуючи предковічні традиції нашого народу! |
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ |
Співпраця зі стейкхолдерами |
Детальніше >> |
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості. |
У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |