Пізнавальна екскурсія до Пенсійного фонду |
14 березня 2017 року з ініціативи кафедри «Фінанси і кредит» ВННІЕ ТНЕУ студенти разом з викладачами побували в управлінні Пенсійного фонду у м. Вінниця. Метою заходу було ознайомити студентську молодь з організацією діяльності та функціональними повноваженнями територіальних органів Пенсійного фонду, а відтак підвищити рівень знань студентів щодо функціонування системи пенсійного забезпечення. Зі вступним словом перед студентством виступила начальник управління Пенсійного фонду України в місті Вінниці Лоба А.П. Також в діалозі прийняли участь: Дмитрієнко Н.М. (головний спеціаліст відділу обліку надходження платежів), Шайдаюк І.В. (начальник відділу обслуговування громадян), Франкевич Є.А. (начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реїстрів та захисту інформації), Байша Т.А. (начальник відділу з питань призначення та перерахунку пенсій №1). Майбутнім економістам розповіли про важливість працювати легально, адже страховий стаж зараховується для обчислення пенсій лише в разі офіційного працевлаштування. Молодь дізналась і про накопичувальну систему та модернізований ВЕБ-портал, реєстрація на якому дає можливість самостійно переглядати страховий стаж. Студентам було запропоновано заповнити анкети щодо усвідомленості такого поняття як «пенсія», «стаж», «легалізація». Цікавою та пізнавальною була оглядова екскурсія, студенти щиро дякували за цікаві доповіді. |
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ |
Співпраця зі стейкхолдерами |
Детальніше >> |
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості. |
У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |