Гості ТНЕУ щиро вітають вищий навчальний заклад з ювілеєм! |
Зранку 20 жовтня у стінах Тернопільського національного економічного університету лунають щирі слова вітань на адресу адміністрації, професорсько-викладацького колективу й студентства вищого навчального закладу, адже саме сьогодні ТНЕУ відзначає 50-річчя від дня заснування. Теплі побажання успіху, процвітання, розвитку і невпинного руху вперед дарують гості університету. |
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ |
Співпраця зі стейкхолдерами |
Детальніше >> |
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості. |
У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |