Еко-день! |
Студенти та викладачі ВННІЕ та ВКЕП ТНЕУ зробили сьогодні багато доброго: і спекли смачненьке та влаштували благодійний ярмарок фінансистів, і встигли все це посмакувати, і не лінувалися та провели ЄКО-день. Не боялись забруднитьсь, все прибрали, всі екологічно свідомі і не байдужі до середовища свого існування. Щира вдячність спільноті ВННІЕ та ВКЕП ТНЕУ!!!
|
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ |
Співпраця зі стейкхолдерами |
Детальніше >> |
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості. |
У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |