Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

Студенти ВННІЕ ТНЕУ – призери Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

24-25 березня завершився заключний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

З напряму „Економіка сільського господарства та АПК”, конкурс проходив на базі Подільського державного аграрно-технічного університету.

На конкурс було надіслано 64 студентських наукових роботи з 35 вищих навчальних закладів України ІІІ-IV рівнів акредитації.

Вінницький навчально-науковий інститут економіки Тернопільського національного економічного університету представляла студентка магістратури спеціальності «Облік і аудит» Остапенко Ярослава. Наукова робота мала назву «Сучасний стан та особливості функціонування фермерських господарств України.». Наукову роботу Остапенко Ярослава проводила під керівництвом к.е.н. Пилявця В. М. Остапенко Ярослава за цікаву, актуальну та змістовну наукову розробку була удостоєна диплому ІІІ ступеня.

Студентка 5 курсу Паламарчук Аліна Ігорівна зайняла 4 місце в напрямку «Економіка та управління підприємствами». Публічний захист роботи відбувався в м. Києві на базі Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана, де 18 кращих студентських наукових робіт із всієї України були представлені на розсуд суддів.

Наукова робота мала назву «Корпоративне управління як чинник інвестиційно-інноваційних проблем в Україні.». Наукову роботу Паламарчук Аліна проводила під керівництвом д.е.н., професора Сірка А.В.

Серед вісімнадцяти представників Паламарчук А. за цікаву, актуальну та змістовну наукову розробку була удостоєна Почесної грамоти. Аліна гідно відстояла честь інституту та своїм здобутком підтвердила високі здобутки нашого навчального закладу у науковій діяльності.

Слова подяки хочеться висловити директору ВННІЕ ТНЕУ д.е.н., професору Погріщуку Борису Васильовичу за організацію поїздки та можливість взяти участь у другому турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

 
Тиждень спеціальності „Облік і оподаткування”

23-26 квітня у стінах Вінницького навчально-наукового інституту економіки

Детальніше >>
 
І числа вміють говорити
Віртуальна виставка мовою цифр
Детальніше >>
 
Студентська Ліга 2018 – розпочалась!

24 квітня відбулось перше змагання

Детальніше >>
 
Всеукраїнська науково-практична конференція 2018

18 квітня 2018 року у Вінницькому навчально-науковому інституті економіки

Детальніше >>
 
Акція «За чисте довкілля»

17.04.2018 студенти та викладачі ВННІЕ та ВКЕП ТНЕУ

Детальніше >>
 
Тиждень кафедри «Економіки підприємств і корпорацій»

Традиційними стали щорічні заходи присвячені

Детальніше >>