Зустріч із представниками Студентської Ради ТНЕУ |
24 березня 2016 року ми гостинно вітали представників Студентської Ради ТНЕУ! У ході зустрічі було запропоновано створити Студентську Раду ВННІЕ та ВКЕП ТНЕУ. Також на голосування було висунуто кандидатури на посаду ЦВК та оголошено дату виборів Голови Студентської Ради – 2016. Наші студенти дуже активно відреагували на поставлену пропозицію та виявили бажання співпрацювати зі студентами ТНЕУ. |
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ |
Співпраця зі стейкхолдерами |
Детальніше >> |
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості. |
У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |