Тиждень кафедри Економіки підприємств і корпорацій |
Гарною традицією стало щороку проводити заходи, присвячені тижню спеціальності «Економіка підприємства». 15 – 17 березня 2016 року відбулось свято кафедри економіки підприємств і корпорацій ВКЕП ТНЕУ та ВННІЕ ТНЕУ, в рамках якого було проведено багато різноманітних заходів. 15 березня кафедрою був організований круглий стіл на тему: "Зарубіжний досвід здійснення інноваційної діяльності та можливості його адаптації до реалій України". У заході прийняли участь студенти ВННІЕ та ВКЕП ТНЕУ, професорсько-викладацький колектив та шановні гості: Кирилюк Валентина Михайлівна, перший заступник департаменту агропромислового розвитку ВОДА та Бурлаченко Руслан Борисович Ruslan Itoss, регіональний керівник центру інновацій та підприємництва IHUB Vinnytsia. В період святкування тижня кафедри «Економіки підприємств і корпорацій» 16 березня студенти ВННІЕ ТНЕУ разом із викладачами кафедри ЕПіК відвідали центр інновацій та підприємництва IHUB Vinnytsia. Регіональний керівник центру інновацій та підприємництва IHUB Vinnytsia – Бурлаченко Руслан Борисович провів цікаву екскурсію закладом, ознайомив з особливостями його роботи та перспективами розвитку студентів у співпраці з IHUB. Завершенням святкування тижня кафедри «Економіки підприємств і корпорацій» ВННІЕ ТНЕУ та ВКЕП ТНЕУ 17 березня стало проведення гала-концерту, під час якого студенти продемонстрували свої творчі здібності, акторську майстерність та мистецькі таланти. За результатами проведених заходів було нагороджено переможців у різних номінаціях. Щиро вітаємо переможців та учасників свята і бажаємо нових творчих успіхів та досягнень! |
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ |
Співпраця зі стейкхолдерами |
Детальніше >> |
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості. |
У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |