Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

Тиждень спеціальності «Правознавство»

Багаторічну традицію ВННІЕ ТНЕУ проводити тижні спеціальностей продовжила кафедра «Правове регулювання економіки і правознавства». Тиждень спеціальності «Правознавство» з нагоди святкування професійного свята Дня юриста (8 жовтня) в інституті був проведений з 5 жовтня 2015 року по 9 жовтня 2015 року.

5 жовтня 2015 року у Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. К.А. Тімірязєва для студентів-правознавців ВННІЕ ТНЕУ та ВКЕП ТНЕУ відбулася зустріч з провідними фахівцями Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області на тему: «Роль органів юстиції в забезпеченні реалізації державної політики»

6 жовтня 2015 року у ВННІЕ ТНЕУ проводився круглий стіл на тему: «Профілактика правопорушень серед студентів ВНЗ», в якому прийняли участь науково-педагогічні працівники кафедри, науковці інших ВНЗ м. Вінниці, а також представники органів прокуратури, адвокатури та внутрішніх справ, для студентів всіх спеціальностей 1-го курсу та студентів напряму підготовки «Правознавство» всіх курсів.

7 жовтня 2015 року була проведена Гра «ЮРИДИЧНИЙ АУКЦІОН» для студентів-правознавців ВННІЕ ТНЕУ, ВКЕП ТНЕУ, ТПК ВДАУ, КЕП ВКІ, ВВПУ ДСО.

8 жовтня 2015 року відбувся святковий концерт, присвячений Дню юриста, нагородження переможців та активних учасників заходів, проведених протягом тижня спеціальності «Правознавство».

9 жовтня 2015 року кафедрою та студентами спеціальності «Правознавство» був організований тренінг на тему: «ЧИСТІ СЕРЦЯ», а також правовиховний захід «ВІД СТУДЕНТА ДО ШКОЛЯРА» (бесіда та анкетування з учнями 11-х класів ЗОШ м. Вінниці на тему: «Злочинність неповнолітніх»).

 
Увага конференція 2022!

Запрошуємо до участі

Детальніше >>
 
ДОПОМОЖЕМО РАЗОМ!

Дорога університетська родино!

Детальніше >>
 
ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА ЗДОБУТТЯ СТИПЕНДІЙ

Прийом заявок на здобуття стипендій

Детальніше >>
 
Увага! Вступ 2022

До відома абітурієнтів.

Детальніше >>
 
Підсумки роботи кафедри економіки, обліку та оподаткування за 2021 рік

У освіті звітують досить часто

Детальніше >>
 
Вітаємо ректора університету!

Ректор Західноукраїнського національного

Детальніше >>