«День відкритих дверей» у Вінницькій об’єднаній державній податковій інспекції! |
16 вересня студенти спеціальності «Економіка підприємства» разом із викладачами кафедри прийняли участь у «Дні відкритих дверей» у Вінницькій об’єднаній державній податковій інспекції, де мали змогу ознайомитися з можливими сферами використання економічних знань! Першими у цьому навчальному році в інспекцію завітали студенти Вінницького навчально-наукового інституту економіки та Вінницького коледжу економіки та підприємництва ТНЕУ. Наочно пересвідчитися в роботі податківців з платниками студенти найкраще змогли під час огляду Центру обслуговування платників податків. Кожний з трьох залів Центру продемонстрував налагоджений процес надання послуг платникам: отримання безкоштовних електронних ключів, видачу довідок та дозвільних документів, надання консультацій, приймання звітності. Студенти пересвідчилися, що без винятку вся робота податківців у Центрі спрямована на якісне та швидке обслуговування платників, яке, звичайно, вимагає міцних економічних знань та практичних навичок. «День відкритих дверей» у ВОДПІ, 16.09.2015 |
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ |
Співпраця зі стейкхолдерами |
Детальніше >> |
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості. |
У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |