Вітаємо нашу команду з пейнтболу! |
В рамках проведення Студентської Ліги 2015 під патронатом відділу у справах молоді та туризму, Вінницької молодіжної ради та підліткового клубу «Універ» проходив міський студентський турнір із пейнтболу! Студенти ВКЕП та ВННІЕ ТНЕУ із задоволенням взяли участь у даному заході і повернулися зі змагань, завоювавши почесне ІІ місце. Адміністрація ВКЕП та ВННІЕ ТНЕУ висловлює щиру подяку усім учасникам турніру: Рум’янцеву Олександру, Ковбасюку Роману, Копецькому Владиславу, Городенському Артему, Лись Максиму. Ми приєднуємося до всіх привітань та побажань, а також чекатимемо від вас нових досягнень та здобутків! |
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ |
Співпраця зі стейкхолдерами |
Детальніше >> |
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості. |
У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |