Студенти мають таланти! |
17 квітня в рамках проведення Студентської Ліги 2015 під патронатом в.о. міського голови Сергія Моргунова та Вінницької Молодіжної Ради відбувся фінал конкурсу Студенти мають таланти, на якому наш інститут представляли Головатий Владислав, Перевознюк Антоніна та група чар-лідерів. Ми дякуємо нашим студентам за участь у заході, бажаємо їм натхнення, терпіння, наполегливості та нових творчих здобутків. |
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ |
Співпраця зі стейкхолдерами |
Детальніше >> |
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості. |
У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |