Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

Тиждень кафедри економіки підприємств і корпорацій!

У нас є гарна традиція щороку проводити заходи , присвячені тижню спеціальності «Економіка підприємства». 7-8 квітня 2015 року відбулось Свято кафедри економіки підприємств і корпорацій ВКЕП ТНЕУ та ВННІЕ ТНЕУ, в рамках якого було проведено багато різноманітних заходів. Святкування Тижня кафедри розпочалося із пізнавального круглого столу на тему: «Інноваційно-інвестиційні особливості розвитку галузей переробної промисловості», де усі присутні мали можливість поспілкуватися із заступником начальника управління; начальника відділу харчової і переробної промисловості та зовнішньоекономічної діяльності департаменту агропромислового розвитку ВОДА – Чебан Іриною Михайлівною. А також із представником державної бюджетної установи Вінницького регіонального центру з інвестицій та розвитку, провідним фахівцем Гижко Наталією Валентинівною.

8 квітня кафедрою було організовано пізнавально-розважальний фольк-захід «Обереги – перлини української духовності», який присвячений великому світлому святу Великодня! Усі присутні отримали незабутні враження та задоволення від побаченого.

Щиро вітаємо викладачів та студентів кафедри і бажаємо нових творчих успіхів та досягнень!

 
Гостьова лекція професора Бухарестського університету для студентів ВННІЕ ЗУНУ

23 жовтня 2025 року на базі Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ відбулася гостьова лекція,

Детальніше >>
 
Участь у міжнародній науково-практичній конференції

16–17 жовтня 2025 року викладачі Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ взяли участь

Детальніше >>
 
Командотворення, комунікація, медіація!

Сьогодні для студентів ВННІЕ ЗУНУ першого курсу усіх спеціальностей за підтримки кафедри правознавства та гуманітарних дисциплін і

Детальніше >>
 
Всеукраїнська науково-практична конференція "Актуальні питання розвитку науки, економіки та соціуму в умовах війни та повоєнного відновлення"

У Вінницькому навчально-науковому інституті економіки ЗУНУ та Вінницькому фаховому коледжі економіки та підприємництва ЗУНУ відбулася

Детальніше >>
 
Оголошується прийом наукових статей до публікації в журналі Agora International Journal of Economic Sciences (AIJES)

Шановні науковці та викладачі! Запрошуємо дослідників і представників академічної спільноти Західноукраїнського національного університету подати наукові статті для публікації у черговому номері міжнародного наукового журналу Agora International Journal of Economic Sciences (AIJES).

Детальніше >>
 
Оголошується прийом заявок на участь у програмі Virtual Ukraine Institute for Advanced Study (VUIAS)

У співпраці з провідними інститутами з України, Європи та США Науковий колегіум у Берліні (Wissenschaftskolleg zu Berlin) започаткував ініціативу підтримки українських науковців — Virtual Ukraine Institute for Advanced Study (VUIAS).

Детальніше >>