Підсумки участі у II Кубку ТНЕУ серед збірних команд віддалених підрозділів |
28-29 листопада збірна команда студентів ВННІЕ та ВКЕП ТНЕУ прийняла участь у II Кубку ТНЕУ серед збірних команд віддалених підрозділів. У змаганнях приймали участь чотири збірних команди у таких видах спорту як міні-футбол, настільний теніс, баскетбол та шахи. Ми раді повідомити, що наша команда посіла II місце у загальному заліку змагань! Дякуємо нашим спортсменам за гарний результат та гідне представлення нашого навчального закладу, бажаємо наснаги та нових перемог! |
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ |
Співпраця зі стейкхолдерами |
Детальніше >> |
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості. |
У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |