Команда ВННІЕ взяла участь у Обласному дебатному турнірі. |
Команда ВННІЕ взяла участь у Обласному дебатному турнірі.
Студенти Вінницького навчально-наукового інституту економіки ТНЕУ 25-26 листопада взяли участь у II обласному студентському дебатному турнірі, який проводився у у готелі "Поділля". Організаторами заходу виступили Вінницький обласний осередок ВГО «Федерація дебатів України» та громадська організація «Ідея» за сприяння Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації. Нам приємно повідомити, що команда ВННІЕ у складі Головатого Владислава (Фвн-32) та Підручної Ганни (ОПДвнм-51), показали гарний результат та увійшли до півфінальних ігор. |
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ |
Співпраця зі стейкхолдерами |
Детальніше >> |
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості. |
У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |