Запрошуємо на День відкритих дверей !!! |
7 грудня 2014 р. (неділя) у Вінницькому навчально-науковому інституті економіки ТНЕУ проходитиме День відкритих дверей. Зустріч проводитиметься об 11 годині у актовій залі (413 ауд.). Запрошуємо абітурієнтів та їх рідних ближче познайомитися з нашим навчальним закладом, дізнатися про освітні програми, які ми пропонуємо, та умови навчання. Для учнів 9-х 11-х класів і випускників коледжів та ВПУ о 12 годині проводитимуться олімпіади, переможці яких будуть рекомендовані до зарахування поза конкурсом. |
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ |
Співпраця зі стейкхолдерами |
Детальніше >> |
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості. |
У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |