Студенти ВННІЕ ТНЕУ прийняли активну участь у флеш-мобі «ЄДИНА КРАЇНА» |
28 березня студенти нашого ВУЗу разом з іншими молодими вінничанами взяли участь у флеш-мобі «Єдина країна», що відбувся на площі Європейській. Даним заходом молодь та студентів висловити свою думку та показали, що Україна у нас Єдина! Намалювавши крейдою на землі кордони України, хлопці та дівчата заповнили цю територію. У них в руках були папірці жовтого або блакитного кольору. Піднявши їх догори, учасники флеш-мобу таким чином утворили прапор України. Учасники флеш-мобу виконали гімн України. На папірцях, яких вони тримали в руках під час заходу, молоді люди написали різні патріотичні лозунги. Наприклад, «Сила народу і держави – в єдності», «За єдину Україну!». А намальовану територію України розфарбували крейдою жовтого та блакитного кольору. Після флеш-мобу відбулася фотосесія, на якій його учасники фотографувалися на фоні прапору України. ![]() ![]() ![]() ![]() |
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ |
Співпраця зі стейкхолдерами |
Детальніше >> |
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості. |
У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |