Подаруй дитині радість! |
20 грудня студенти ВІЕ ТНЕУ разом з викладачами відвідали дитячий будинок «Родинний дім», що знаходиться у смт. Вороновиця. Вже доброю традицією для нашого вузу стали благочинні візити до віддалених дитячих будинків Вінницької області. Цікаві та корисні подарунки, гарний настрій та безліч посмішок подарували наші студенти 25-тьом вихованцям дитячого будинку. Разом із вихованцями від 3 до 17 років студенти грали в веселі ігри, обмінювались гарними емоціями. Незважаючи на таку нетривалу за часом зустріч, студенти чітко усвідомили, що вони змогли подарувати, ще один щасливий день для великої сім`ї «Родинного дому». ![]() ![]() ![]() |
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ |
Співпраця зі стейкхолдерами |
Детальніше >> |
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості. |
У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |