Осінь - це пора екскурсій |
Осінь - це пора екскурсій до бібліотеки для студентів-першокурсників, для нових читачів. Так, 28 жовтня студенти 1 курсу ВКЕП ТНЕУ відвідали з екскурсією Вінницьку обласну універсальну наукову бібліотеку ім. К. А. Тімірязєва. Провідний бібліотекар юнацького абонементу захоплююче розповідала про бібліотеку, правила користування, ознайомила з навчальною літературою, довідниками, енциклопедіями, періодичними виданнями. Студенти пройшли залами бібліотеки, відвідали абонемент, ознайомилися з книжковими виставками. Після екскурсії всі бажаючі стали новими користувачами бібліотеки. ![]() ![]() ![]() ![]() |
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ |
Співпраця зі стейкхолдерами |
Детальніше >> |
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості. |
У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |