Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

Даруємо увагу та радість діткам-сиротам

Як часто ми замислюємося над тим , як нам пощастило, що у нас є батьки? Як часто ми дивимось телепередачі про дитячі будинки і співчуваємо дітям, яких життя позбавило такого рідного, теплого, надійного і дорогого слова «МАМА» ...

Кожна дитина заслуговує на свято, на втілення своєї маленької дитячої мрії! А маленькі мешканці дитячих будинків ще й потребують реальної допомоги і підтримки кожного з нас.

Зовсім недавно студенти Вінницького інституту економіки ТНЕУ вирішили порадувати діток, які проживають в Ситковецькій школі-інтернат для дітей сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. всі небайдужі студенти мали можливість прийняти участь у благодійному візиті.

«Як годиться ми приїхали до дитячого будинку не з порожніми руками. Для малят придбали м’ячі, іграшки, канцтовари та солодощі. Вихованці закладу влаштували теплий і щирий прийом. Вразили своєю чемністю, привітністю, охайністю і чудовим почуттям гумору. Ці діти дуже обмежені в любові і не мають всього того вдосталь, що маємо ми в повноцінних сім’ях з люблячими батьками. Тому так важливо для діток-сиріт хоча б цю коротку мить зустрічі відчувати, що вони не одинокі в цьому світі, що вони потрібні нам, дорослим” – говорить студент IV курсу Чоповенко Вадим.

Дмитро Букальцев, президент Ради студентського самоврядування ВІЕ ТНЕУ додає: „Вихованці закладу у свою чергу здивували нас та порадували творчими виробами (вишиті сорочки та ікони, дитячі малюнки, вироби з березової кори). Це було так зворушливо, коли ти розумієш, що всю цю красу зробили дітки своїми руками”.

„Наприкінці заходу ми подякували педадогічному колективу за проявлений професіоналізм та терпіння, за тепло і ласку, яку вони віддають своїм вихованцям. Як чудово бачити їхні щасливі очі та радісні усмішки. І самому на душі стає тепліше”- ділиться враженнями студент IV курсу Висоцький Владислав.

Отож не забувайте про тих, хто потребує в цьому житті трішки більше уваги, турботи та тепла чим ми. Не залишайтесь байдужими і використовуй всі можливості аби допомогти дітям, які обділені долею.Кожна дитина заслуговує на щасливе та безтурботне дитинство. Не забувайте про це!

 
З Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

Шановні колеги та студенти!

Прийміть сердечні вітання з Новим

Детальніше >>
 
Вітаємо з Днем народження!

Вітаємо з Днем народження шановного ректора

Детальніше >>
 
КОНКУРС «ПРОФЕСІЯ АУДИТОР: СУЧАСНИЙ СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ОЧИМА МОЛОДІ»

18 грудня у Вінниці відбувся фінал конкурсу «Професія аудитор:

Детальніше >>
 
Фестиваль української пісні

4 грудня відбувся довгоочікуваний

Детальніше >>
 
Інтернет – вікно у світ інформації

Інтернет став найпоширенішим

Детальніше >>
 
Турніри з боулінгу та комп’ютерних ігор

Відділ у справах молоді та туризму міської ради

Детальніше >>