Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

Даруємо увагу та радість діткам-сиротам

Як часто ми замислюємося над тим , як нам пощастило, що у нас є батьки? Як часто ми дивимось телепередачі про дитячі будинки і співчуваємо дітям, яких життя позбавило такого рідного, теплого, надійного і дорогого слова «МАМА» ...

Кожна дитина заслуговує на свято, на втілення своєї маленької дитячої мрії! А маленькі мешканці дитячих будинків ще й потребують реальної допомоги і підтримки кожного з нас.

Зовсім недавно студенти Вінницького інституту економіки ТНЕУ вирішили порадувати діток, які проживають в Ситковецькій школі-інтернат для дітей сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. всі небайдужі студенти мали можливість прийняти участь у благодійному візиті.

«Як годиться ми приїхали до дитячого будинку не з порожніми руками. Для малят придбали м’ячі, іграшки, канцтовари та солодощі. Вихованці закладу влаштували теплий і щирий прийом. Вразили своєю чемністю, привітністю, охайністю і чудовим почуттям гумору. Ці діти дуже обмежені в любові і не мають всього того вдосталь, що маємо ми в повноцінних сім’ях з люблячими батьками. Тому так важливо для діток-сиріт хоча б цю коротку мить зустрічі відчувати, що вони не одинокі в цьому світі, що вони потрібні нам, дорослим” – говорить студент IV курсу Чоповенко Вадим.

Дмитро Букальцев, президент Ради студентського самоврядування ВІЕ ТНЕУ додає: „Вихованці закладу у свою чергу здивували нас та порадували творчими виробами (вишиті сорочки та ікони, дитячі малюнки, вироби з березової кори). Це було так зворушливо, коли ти розумієш, що всю цю красу зробили дітки своїми руками”.

„Наприкінці заходу ми подякували педадогічному колективу за проявлений професіоналізм та терпіння, за тепло і ласку, яку вони віддають своїм вихованцям. Як чудово бачити їхні щасливі очі та радісні усмішки. І самому на душі стає тепліше”- ділиться враженнями студент IV курсу Висоцький Владислав.

Отож не забувайте про тих, хто потребує в цьому житті трішки більше уваги, турботи та тепла чим ми. Не залишайтесь байдужими і використовуй всі можливості аби допомогти дітям, які обділені долею.Кожна дитина заслуговує на щасливе та безтурботне дитинство. Не забувайте про це!

 
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ

Співпраця зі стейкхолдерами

Детальніше >>
 
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>
 
10 травня 2024 року студенти Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ мали чудову можливість відвідати компанію молодих та цілковито захоплених своєю справою фахівців BeeStar-Technology, все для бджільництва !

Детальніше >>
 
8 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ було проведено круглий стіл на тему: "Соціально-економічні особливості розвитку регіону в умовах воєнного стану"

Детальніше >>
 
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості.

У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону.

Детальніше >>
 
6 травня 2024 року у Вінницькому навчально-науковому інституті економіки Західноукраїнського національного університету розпочались дні спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>